Onze mensen

Onze mensen maken het verschil

Onze mensen, teams en activiteiten zijn erop ingericht zo dicht mogelijk bij de klant te staan. Elke klant voelt zich gehoord in zijn wensen, elke klant kan vertrouwen op onze deskundige, eerlijke, op de situatie afgestemde adviezen. Geen standaardpraatjes, maar persoonlijke en onvoorwaardelijke adviezen. Daar heeft elke klant recht op, vinden wij. Ook als daar niet direct een product aan vastzit.

Voor u bijzonder, voor ons gewoon

We kennen onze klant. We weten wat hem bezighoudt, wat zijn wensen zijn en hoe wij daarbij kunnen helpen. Met elke klant bestaat een band. Aan de telefoon steeds opnieuw je verhaal doen? Niet bij ons. Wij kennen het verhaal. Bij ons heeft elke klant zijn eigen contactpersoon, die de onderneming en alle zakelijke risico’s kent. Meedenken met de klant - liever nog: vooruit denken - wordt zo vanzelfsprekend.

We zijn niet alleen deskundig en professioneel, maar ook elke dag weer bereid iets extra’s te doen voor onze klanten. We halen er voldoening uit om de beste oplossing te bedenken. We zijn pas tevreden als onze klant tevreden is.

Het bijzondere gewoon maken, dat is eigenlijk wat we het liefste doen. Zodat we u steeds weer kunnen verbazen.

Randolph van Til Risicobeheerder Zakelijk

023-556 00 42
Randolph@Millenaar.nl

Jos Kok Risicobeheerder Zakelijk

023-556 00 13
Jos@Millenaar.nl

Linda Petrus Risicobeheerder Zakelijk

023-556 00 25
L.Petrus@Millenaar.nl

Agnes Baïs Risicobeheerder Zakelijk

023-556 00 41
Agnes@Millenaar.nl

Floor Kruimel Risicobeheerder Zakelijk

023-556 00 43
Floor@Millenaar.nl

Mieke Millenaar Risicobeheerder Zakelijk

023-556 00 00
Mieke@Millenaar.nl

Ingeborg Pronk Consultant Pensioen en
Duurzame inzetbaarheid

023-556 00 18
Ingeborg@Millenaar.nl

Ivonne Hofstra Relatiebeheerder
Goed Werkgeverschap

023-556 00 20
Ivonne@Millenaar.nl

Erica van der Putten Relatiebeheerder
Goed Werkgeverschap

023-556 00 26
Erica@Millenaar.nl

Wilhelmina Willemsen Relatiebeheerder
Goed Werkgeverschap

023-556 00 17
Wilhelmina@Millenaar.nl

Lieke Gibcus Casemanager

088-273 33 82
Gouda@nlg-arbo.nl

Hester Oostrom Casemanager

088-273 33 83
Gouda@nlg-arbo.nl

Linda Beukers Schadebehandelaar

023-556 00 22
L.Beukers@Millenaar.nl

Marca van Stralen Schadebehandelaar

023-556 00 35
Marca@Millenaar.nl

Carola Westrik Schadebehandelaar /
Risicobeheerder particulieren

023-556 00 11
Carola@Millenaar.nl

Mireille Cornelissen Acceptant Agenten

023-556 00 30
Mireille@Millenaar.nl

Naftascha Burger Hoofd Volmacht /
Relatiebeheerder Agenten / ICT

023-556 00 29
Naftascha@Millenaar.nl

Henriëtte Osinga Financiën

023-556 00 31
J.osinga@Millenaar.nl

Anita Roos Management Assistente

023-556 00 00
Anita@Millenaar.nl

John Straver Operationeel Manager

023-556 00 38
John@Millenaar.nl